Aparat INVISALIGN

Invisalign to najbardziej zaawansowany system leczenia ortodontycznego na świecie.

Wyróżnia się przede wszystkim:

  • KOMFORTEM UŻYTKOWANIA – nakładki wyciągasz podczas spożywania posiłków i podczas codziennej higieny jamy ustnej. Dzięki temu masz możliwość ze szczególną starannością zadbać o higienę swoich zębów oraz samego aparatu. W szczególnych sytuacjach masz możliwość ściągnięcia aparatu na krótki czas (np. wystąpienia publiczne) – aparat nosisz min. 22 h dziennie.
  • Leczenie jest podzielone etapowe i średnio co tydzień zmieniasz swoje nakładki na kolejne. Dzięki temu Twoje zęby przesuwają się regularnie (ok. 0,2 mm na każdej z nakładek). Dzięki takiem procesowi UNIKAMY MOMENTÓW WIĘKSZEGO BÓLU jak te, które występują przy tradycyjnym aparacie nazębnym w momencie przesuwania zębów.
  • Za leczenie PŁACISZ TYLKO RAZ i wszystkie wizyty kontrolne masz w podstawowym pakiecie. Nie musisz się martwić o nieprzewidziane wydatki, ponieważ wszystkie opłaty związane z aparatem masz w pakiecie.
  • Zapewnieniem SZYBSZYCH EFEKTÓW leczenia niż w przypadku tradycyjnego aparatu. Zazwyczaj leczenie nakładkami Invisalign pozwala o wiele szybciej wyprostować zęby.
  • Dzięki zaczepom tzw. attachmentom (niewielkie białe elementy przyklejane do zębów) działającym jak uchwyt dla nakładek, możemy PRECYZYJNIE NAKIEROWAĆ TWOJE ZĘBY i zapewnić efektywne leczenie. Dzięki attachmentom możemy skrócić czas leczenia i osiągnąć najlepszy rezultat.

JAK PRZEBIEGA LECZENIE NAKŁADKAMI INVISALIGN

Etap 1: Wizyta konsultacyjna – podczas pierwszej wizyty robimy pełną diagnostykę Twojego zgryzu, ustalamy szczegóły zwracając uwagę na Twoje potrzeby i oczekiwania.
 
Etap 2: Plan leczenia – opracowujemy plan leczenia, określimy jego długość i etapy oraz składowe. Przygotowujemy kosztorys.
 
Etap 3: Zamówienie nakładek – kiedy otrzymujemy od Ciebie zielone światło, podpisujemy umowę i zamawiamy zestaw nakładek.
 
Etap 4: Rozpoczęcie leczenia – następuje po około miesiącu od podpisania umowy. Wtedy zakładamy potrzebne attachmenty (drobne, białe komponenty, który będą odpowiedzialne za skuteczne przesuwanie się Twoich zębów). No i zaczynamy Twój proces leczenia.
 
Etap 5: Wizyty kontrolne – odbywają się one średnio co 10 tygodni, sprawdzamy podczas nich postępy leczenia. Jednak jeśli cokolwiek podczas leczenia wzbudzi Twoje wątpliwości, zawsze możesz do nas zadzwonić i umówić się na dodatkową wizytę. Warto też wiedzieć, że podczas leczenia nakładkami INVISALIGN płacisz jedynie za aparat i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z wizytami kontrolnymi.
 
Etap 6: Retencja – po ukończonym leczeniu otrzymujesz nakładki retencyjne, które są odpowiedzialne za utrzymanie efektu leczenia. Będziesz je zakładać na noc. Dodatkowo zakłada się też retencję stałą (niewidoczny pasek nakładany od tyłu zębów).

 

 

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na wizytę konsultacyjną. A jeśli masz pytania zadaj je nam na czacie lub telefonicznie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z miłą chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości!

W drodze do pięknego i zdrowego uśmiechu jesteśmy zawsze z Tobą!

ZADZWOŃ TERAZ > 662 600 482