wybielanie Prevdent

Wybielanie metodą Prevdent – czyli wybielanie regeneracyjne

Dzięki tej metodzie wybielania uzyskasz podwójny efekt

 • piękny, biały uśmiech
 • zniesienie nadwrażliwości zębów i reminalizacji szkliwa

Zabieg ten jest jednorazowy, trwa około 2-3 godzin i łączy w sobie wybielanie oraz odbudowę szkliwa. Odbywa się przy użyciu lampy LED oraz specjalnego preparatu wybielającego.

Dzięki połączeniu preparatu wybielającego (nadtlenku wodoru) z nano-hydroksyapatytem, który wnika w strukturę szkliwa i jest naturalnym budulcem zębów oraz kości, pozbywamy się nadwrażliwości naszych zębów.

Jeśli cierpisz na nadwrażliwość zębów, a chcesz poprawić swój uśmiech, to ta metoda jest idealna dla Ciebie. 

Jak wygląda przygotowanie i proces wybielania zębów:

 1. Zanim przystąpisz do wybielania upewnij się, że Twoje zęby są zdrowe, uprzednio należy wyleczyć wszelkie ubytki i próchnicę. Istotny jest również stan ogólny jamy ustnej – należy uporać się z ewentualnymi stanami zapalnymi w jamie ustnej.
 2. Przed zabiegiem stosuje się oczyszczanie z kamienia i osadu (skaling, piaskowanie).
 3. Teraz możemy przejść do etapu wybielania, który następuje w 3 krokach:KROK 1: specjalnym preparatem czyścimy osadzone głęboko w zębach przebarwienia, których nie usunął zabieg higienizacji.

  KROK 2: wybielamy uzębienie przez naniesienie na nie pienistej substancji zawierającej nanohydroksyapatyt i z nadtlenkiem wodoru

  KROK 3: przeprowadzamy naprawę szkliwa za pomocą silnie skoncentrowanego serum nanohydroksyapatytu

 4. Po zabiegu zalecamy przestrzeganie białej diety, która pozwoli na jak najdłuższe utrzymanie efektu. Kluczowe jest też wykluczenie przez pierwszą dobę z jadłospisu produktów, które mogą zabarwić zęby, np. herbata, kawa, wino, owce i warzywa, sosy.
 5. Aby podtrzymać efekt zalecamy również stosowanie płukanki i pasty do mycia zębów z linii Prevdent oraz unikanie produktów z fluorem.

Efektem wybielania metodą Prevdent są zęby jaśniejsze o kilka tonów (zależy to w dużym stopniu od podatności Twojego szkliwa) oraz znaczne zmniejszenie nadwrażliwości Twoich zębów. Efekt utrzymuje się na ok. 2-3 lat. Aby utrzymać jak najdłużej efekt białych zębów należy stosować się do zaleceń stomatologa i dbać o właściwą higienę jamy ustnej.

KOSZT ZABIEGU w naszej klinice to: 1600 zł