Poznaj nasz zespół

Iwona Alancewicz

lek.dent., specjalista ortodoncji


Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2008 roku, w trakcie specjalizacji z zakresu ortodoncji. W roku 2009 uzyskała najwyższy wynik z Lekarsko - Dentystycznego Egzaminu Państwowego wśród lekarzy dentystów Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.

Ma niespotykaną cierpliwość i umiejętność skupiania uwagi na szczegółach, dzięki czemu osiąga bardzo dobre efekty w leczeniu pacjentów. Pacjenci doktor Iwony cenią w niej profesjonalizm, uśmiech i otwartość na pomoc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Jest uczestniczką wielu krajowych i zagranicznych kongresów i kursów z dziedziny protetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Jest zawsze uśmiechniętą mamą dwóch wspaniałych chłopców i pasjonatką zdrowego stylu życia. Uwielbia aktywnie spędzać czas – bieganie to jej druga pasja!

Doktor Iwona zaprosiła do zespołu doktor Ewelinę Wasyńczuk, z którą współpracują od wielu lat. Ich praca opiera się również na wieloletniej sprawdzonej przyjaźni . Znają swoje kompetencje i styl pracy która fantastycznie przekłada się na wspólne sukcesy w leczeniu ortodontyczno- protetycznym.
Uśmiech to krzywa, która wszystko prostuje!

Ewelina Wasyńczuk

lek. dent.


Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2007 roku, w trakcie specjalizacji w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją,

Wspaniała, otwarta na problemy pacjentów doktor Ewelina rzeczowo i procesjonalne podchodzi do leczenia pacjentów, osiągając świetne rezultaty. Jej pasją są podróże, moda i dobra książka, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy.
Uśmiech to najlepszy make-up kobiety!

Aneta Lewczuk

lek.dent.


Specjalista chirurgii stomatologicznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, którą ukończyła w 2008 roku.

Doktor Aneta to ulubiony stomatolog wszystkich pacjentów, którzy obawiają się wizyty u chirurga. Zabiegi chirurgiczne wykonywane przez doktor Anetę to czysta przyjemność, ponieważ doktor Aneta rozprawia się z nim z uśmiechem na ustach i przy wsparciu bezbolesnego komputerowego systemu znieczulenia.
Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka

Katarzyna Górska

lek.dent.


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2017 . W stomatologii najbardziej interesuje ją endodoncja oraz protetyka stomatologiczna. W przyszłości planuje specjalizować się w jednym z tych kierunków. Z zapałem leczy też najmłodsze dzieci. Ceni w sobie ambicje i chęć stałego rozwoju, aby otaczać swoich pacjentów jak najbardziej profesjonalną opieką. W wolnych chwilach fotografuje i podróżuje. Uwielbia zwierzęta, książki oraz kuchnię orientalną.
Z uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości

Agnieszka Sawicka

higienistka


Agnieszka Bieńkowska

asystentka