Poznaj nasz zespół

Iwona Alancewicz

lek.dent., specjalista ortodoncji


Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2008 roku, w trakcie specjalizacji z zakresu ortodoncji. W roku 2009 uzyskała najwyższy wynik z Lekarsko - Dentystycznego Egzaminu Państwowego wśród lekarzy dentystów Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.

Ma niespotykaną cierpliwość i umiejętność skupiania uwagi na szczegółach, dzięki czemu osiąga bardzo dobre efekty w leczeniu pacjentów. Pacjenci doktor Iwony cenią w niej profesjonalizm, uśmiech i otwartość na pomoc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Jest uczestniczką wielu krajowych i zagranicznych kongresów i kursów z dziedziny protetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Jest zawsze uśmiechniętą mamą dwóch wspaniałych chłopców i pasjonatką zdrowego stylu życia. Uwielbia aktywnie spędzać czas – bieganie to jej druga pasja!
Uśmiech to krzywa, która wszystko prostuje!

Aneta Lewczuk

lek.dent., specjalista chirurgii stomatologicznej


Specjalista chirurgii stomatologicznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2008 roku.

Doktor Aneta to ulubiony stomatolog wszystkich pacjentów, którzy obawiają się wizyty u chirurga. Zabiegi chirurgiczne wykonywane przez doktor Anetę to czysta przyjemność, ponieważ doktor Aneta rozprawia się z nim z uśmiechem na ustach i przy wsparciu bezbolesnego komputerowego systemu znieczulenia.
Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka

Alina Obuszko-Kochanowicz

lek.dent.


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lodzi, który ukończyła w 2012r. Od początku swojej pracy leczy zarówno dzieci jak i dorosłych. Od 2018r. rozwija swoje zainteresowanie leczeniem endodontycznie pod mikroskopem i uczestniczy w kursach o tej tematyce. W przyszłości chce rozwijać się w kierunku protetyki, by zęby leczone endodontycznie jak najdłużej spełniały swoją rolę w jamie ustnej. Jest cierpliwym i spokojnym lekarzem. Prywatnie mamą bliźniaczek, z którymi spędza każdą wolną chwilę.

Katarzyna Bera

lek.dent.


Ukończyłam Uniwersytet Medyczny Białymstoku. Staż podyplomowy odbyłam w Przychodni Wojewódzkiej w Olsztynie. W gabinecie zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym zarówno dorosłych jak i dzieci. W przyszłości planuję rozwijać swoje umiejętności w kierunku protetyki stomatologicznej.

Kinga Gromelska-Gąsiorek

lekarz dentysta


Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Lwowskiego Uniwersytetu Medycznego. Swój dyplom nostryfikowała w 2013 roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym pod mikroskopem.Pasjonatka stomatologii estetycznej. Pani doktor jest osobą uśmiechnięta, pełną pozytywnej energii przez co jest bardzo lubiana przez dzieci. Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu nowoczesnej stomatologii.

Magdalena Kudłak

lek. stom.


Agnieszka Sawicka

higienistka stomatologiczna


Paulina Pitsiladis

higienistka stomatologiczna


Agnieszka Bieńkowska

asystentka stomatologiczna


Olga Wilk

higienistka stomatologiczna


Beata Kowalkowska

asystentka stomatologiczna