Poznaj nasz zespół

Iwona Alancewicz

lek.dent., spec. ortodoncji


Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2008 roku. Zrobiła specjalizację z zakresu ortodoncji. W roku 2009 uzyskała najwyższy wynik z Lekarsko - Dentystycznego Egzaminu Państwowego wśród lekarzy dentystów Warmińsko-Mazurskiej Izby Lekarskiej.

Ma niespotykaną cierpliwość i umiejętność skupiania uwagi na szczegółach, dzięki czemu osiąga bardzo dobre efekty w leczeniu pacjentów. Pacjenci doktor Iwony cenią w niej profesjonalizm, uśmiech i otwartość na pomoc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Jest uczestniczką wielu krajowych i zagranicznych kongresów i kursów z dziedziny protetyki, ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Jest zawsze uśmiechniętą mamą dwóch wspaniałych chłopców i pasjonatką zdrowego stylu życia. Uwielbia aktywnie spędzać czas – crossfit to jej druga pasja!
Uśmiech to krzywa, która wszystko prostuje!

Aneta Lewczuk

lek.dent., spec. chirurgii stomatologicznej


Specjalista chirurgii stomatologicznej, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2008 roku.

Doktor Aneta to ulubiony stomatolog wszystkich pacjentów, którzy obawiają się wizyty u chirurga. Zabiegi chirurgiczne wykonywane przez doktor Anetę to czysta przyjemność, ponieważ doktor Aneta rozprawia się z nim z uśmiechem na ustach i przy wsparciu bezbolesnego komputerowego systemu znieczulenia.
Uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka

Kinga Gromelska-Gąsiorek

lek. dent.


Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Lwowskiego Uniwersytetu Medycznego. Swój dyplom nostryfikowała w 2013 roku na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, leczeniem kanałowym pod mikroskopem.Pasjonatka stomatologii estetycznej. Pani doktor jest osobą uśmiechnięta, pełną pozytywnej energii przez co jest bardzo lubiana przez dzieci. Aktywnie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach z zakresu nowoczesnej stomatologii.

Kamil Greń -Florczuk

lek. dent.,spec. stom. zachowawczej z endodoncją


Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją, tytuł lekarza-dentysty uzyskał po ukończeniu studiów na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2013 roku. Wszystkie zabiegi wykonuje z zastosowaniem mikroskopu, który niezbędny jest do procedur precyzyjnych. Zwłaszcza w leczeniu kanałowym. W codziennej praktyce jego priorytetem jest indywidualne i kompleksowe podejście do pacjentów. Ściśle współpracuje ze specjalistami, którzy uzupełniają plan leczenia, gdy istnieją ku temu wskazania.

Olga Serguć-Sosnowska

lek. stom., spec. protetyki


Specjalista protetyki stomatologicznej, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła z wyróżnieniem w 2010 roku. Uczestniczka licznych seminariów i kursów praktycznych z zakresu protetyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i endodoncji. W 2013r ukończyła Curriculum Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Od tego czasu zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem. Doktor leczy pacjentów zachowawczo, ale jej największą pasją jest protetyka stomatologiczna. W swojej pracy skupia się zarówno na estetyce wykonywanych prac protetycznych, jak i na ich właściwej funkcjonalności. Zawsze dokładna i staranna, kompleksowo patrzy na cały proces leczenia i cierpliwie tłumaczy go pacjentom. Swoją wiedzą oraz uśmiechem i empatią stara się udowodnić iż współczesna stomatologia jest przyjemna, bezbolesna i może przynieść wspaniałe efekty.

Anna Dzirba - Rucińska

lek. dent., spec. stom. dziecięcej


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2018 roku uzyskała tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej. Zajmuje się wczesnym leczeniem ortodontycznym dzieci. W tym również leczeniem ortotropicznym, które zmieniając kierunek wzrostu twarzy może eliminować wady zgryzu i wpływać na ogólny stan zdrowia dziecka oraz jego rozwój. Pani doktor jest także Terapeutą Funkcji Ortodontycznych MFS.

Dominika Szczepanek

lek. dent., spec. stomatologii dziecięcej


Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w 2012 roku. W latach 2014-2019 odbywała staż specjalizacyjny w Katedrze Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej GUMed. Tytuł specjalisty Stomatologii Dziecięcej uzyskała w 2019 roku. Odbyłam również Curriculum Endodontyczne. W gabinecie zajmuje się stomatologia estetyczna, leczeniem dzieci oraz dorosłych, leczeniem kanałowym. Dzięki dostępności podtlenku azotu zajmuje się leczeniem najbardziej bojaźliwych pacjentów. Prywatnie jest mama dwójki dzieci, lubi aktywnie spedzać wolny czas na świeżym powietrzu.

Kamil Skaliński

lek. dent., spec. periodontologia


Anna Ławruk

lek. dent., zajmuje się protetyką, stom. estetyczną i szynoterapią


Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2012 roku. 
W gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką, leczeniem zaburzeń w stawie skroniowo-żuchwowym oraz stomatologią zachowawczą i endodoncją. Swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne doskonaliła na licznych kursach i konferencjach.
Doktor Ania posiada niespotykaną cierpliwość i delikatność oraz umiejętność dbania o szczegóły.
Uśmiech jest najprostszą drogą do ludzkich serc

Agnieszka Sawicka

higienistka stomatologiczna


Paulina Pitsiladis

higienistka stomatologiczna


Beata Kowalkowska

asystentka stomatologiczna


Zyta Ziółkowska

asystentka stomatologiczna


Iwona Cybruch

asystentka stomatologiczna


Adrianna Gajos

rejestratorka medyczna


Iwona Wolska

rejestratorka medyczna